1 lutego 2016

Ubezpieczenie turystyczne

Cenisz spokojny wypoczynek i szukasz kompleksowej ochrony w przystępnej cenie?

Jeśli tak, to ubezpieczenie turystyczne WARTA TRAVEL  przeznaczone jest właśnie dla Ciebie!

Pokrycie pełnych kosztów pomocy

W ramach usług assistance, bezpłatnie dołączonych do zakresu ubezpieczenia kosztów leczenia Warta zapewnia nielimitowany transport oraz poszukiwanie i ratownictwo. Gwarantuje to, m.in. że w razie wypadku czy poważnej choroby opłacimy Twój transport do domu nawet z „końca świata” do wysokości faktycznie poniesionych kosztów. Pozostałe usługi są realizowane nawet do sumy 1 000 000 zł.

Pokrycie kosztów kontynuacji leczenia urazów powstałych w trakcie wypoczynku

Jako jedno z niewielu towarzystw na rynku pokrywamy – w ramach opcji dodatkowej – wydatki związane z kontynuacją leczenia w Polsce, urazów powstałych w czasie wypoczynku za granicą.

Bagaż dobrze ubezpieczony

Utrata bagażu może popsuć wakacje i skomplikować każdy wyjazd. Dlatego warto ubezpieczyć się od takiego przypadku. Gwarantujemy zwrot wydatków poniesionych na zakup przedmiotów niezbędnych do osobistego użytku, tj.: odzież czy przybory toaletowe oraz odszkodowanie za utracone przedmioty osobistego użytku (w tym również sprzęt sportowy) z walizkami i torbami.

Pełna ochrona dla narciarzy i snowboardzistów

Z nami Twój wyjazd narciarski będzie wolny od niepokoju! Jeśli stracisz swoje narty, ulegną one uszkodzeniu lub zniszczeniu, z ubezpieczenia bagażu podróżnego wypłacimy Ci za nie odszkodowanie. Jeśli rozszerzysz umowę o sporty zimowe i oprócz bagażu podróżnego wybierzesz dodatkowo OC w życiu prywatnym , otrzymasz bezpłatnie specjalny pakiet korzyści dla narciarzy i snowboardzistów. Pakiet ten zapewnia: zwrot kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego, zwrot kosztów karnetu oraz odpowiedzialność za szkody spowodowane w wypożyczonym sprzęcie narciarskim. Wszystko po to, żeby Twój wyjazd był udany!

KUP POLISĘ ONLINE

TWÓJ KOD: R84C
1. Zapisz swój kod promocyjny
2. Wejdź na stronę  online.warta.pl
3. Wybierz ubezpieczenie, uzupełnij dane, wpisz Twój kod promocyjny.