Ubezpieczenie na narty w Polsce

Nawet jeśli  nie wybierasz się w Alpy i planujesz spędzić zimowy urlop w polskich górach, to…  sprawdź ubezpieczenie Warta Travel. Zalety? To przede wszystkim bardzo szeroka ochrona, w której znajduje się dokładnie to, czego najbardziej potrzebują turyści podczas ferii zimowych.

W pakiecie Warta Travel Plus znajdować się może m. in.:

  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w tym:  śmierci, stałego uszczerbku na zdrowiu, kosztów leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków;
  • odpowiedzialność cywilna;
  • ubezpieczenie bagażu podróżnego (w tym sportowego!) oraz
  • SKI PLUS.

 

OC zawsze przydatne

Jeśli Twój klient zastanawia się nad wyborem tylko zakresu NNW, przekaż mu, że OC na stokach obleganych przez fanów białego szaleństwa, to prawdziwa konieczność! Sam wiesz jak łatwo jest wyrządzić krzywdę komuś lub czemuś niechcący. Śliska nawierzchnia, zbyt mocny zamach lub jeden zbyt odważny skręt podczas jazdy na nartach. To wszystko może skończyć się koniecznością wypłaty odszkodowań pokrzywdzonej przez nas osobie, a takie kwoty mogą być naprawdę ogromne. Poinformuj więc swojego klienta o konieczności rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportów. Ta opcja zapewni mu jeszcze większą ochronę podczas zabawy na stoku.

W Polsce także możesz stracić bagaż

A co z bagażem? Ochrona proponowana przez Wartę zabezpiecza nie tylko Twoją walizkę, ale też cały sprzęt sportowy, który ze sobą wieziesz. Możesz być też spokojny o wózek dla dziecka oraz laptop czy tablet, który trzymałeś w skradzionym bagażu.

SKI PLUS przyda się

Pamiętaj też o SKI PLUS, ponieważ opcja ta gwarantuje Ci pokrycie kosztów wypożyczenia sprzętu sportowego, kiedy Ty w czasie podróży stracisz swój. Ubezpieczenie w Warcie pozwoli Ci nawet wtedy cieszyć się białym szaleństwem.

2-serwis-660x400

 


TWÓJ KOD: krad00411000
1. Zapisz swój kod promocyjny
2. Wejdź na stronę  WARTADIRECT.pl
3. Wybierz ubezpieczenie, uzupełnij dane, wpisz Twój kod promocyjny.