Aplikacja Warta Mobile

Podczas tegorocznej Gali Mobile Trends Awards, która nazywana jest też Polskimi Oskarami Mobilności przyznano wyróżnienia w 17 kategoriach. Warta Mobile znalazła się w grupie najlepszych aplikacji mobilnych nominowanych do nagrody Mobile Trends 2015 w kategorii „Firma/marka z najlepszą aplikacją mobilną”. Nagrodę w tej kategorii otrzymał Narodowy Instytut Fryderyka Chopina za aplikację Konkurs Chopinowski.

Znalezienie się w grupie czterech instytucji z najlepszą aplikacją mobilną jest niezwykłym wyróżnieniem dla Warty, a w szczególności dla całego zespołu, który skutecznie wprowadził tę innowację na polski rynek. Od samego początku byliśmy dumni z Warta Mobile. Cieszę się, że również niezależna grupa ekspertów doceniła naszą aplikację. To bezsprzecznie jedna z największych zmian w likwidacji szkód w ostatnich latach. Dzięki niej klient może stać się aktywnym uczestnikiem tego procesu. Chociaż aplikacja została wprowadzona do użytku w grudniu zeszłego roku, to już możemy stwierdzić, że spotkała się z dużym zainteresowaniem naszych klientów – mówi Emil Krajewski, lider projektu Warta Mobile.  

Warta Mobile to aplikacja mobilna, która na nowo kształtuje relacje klient-ubezpieczyciel w trakcie procesu likwidacji szkód majątkowych. Pozwala ona klientowi między innymi być „on-line”
z likwidowaną szkodą i likwidatorem. Dzięki aplikacji klient może na bieżąco sprawdzać co się dzieje w jego sprawie, odbierać i wysyłać dokumenty w formie zdjęć zrobionych smartfonem, a także kontaktować się z likwidatorem za pomocą messengera.

banner-660x400